Witajcie !

 Wiele historii miłosnych ma podobny początek. Ludzie poznają się dzięki wspólnym zainteresowaniom      i postanawiają spędzić ze sobą życie. U nas było trochę inaczej… To będąc razem odkryliśmy jak ważny jest dla nas film i fotografia. Jesteśmy małżeństwem, które dzieli ze sobą wspólne pasje i pracę. Wiele osób twierdzi, ze taki układ nie może się sprawdzić, a jednak! Kobiece poczucie estetyki, wrażliwość na piękno i detale oraz męska precyzja, wiedza i wytrwałość pomogły nam stworzyć duet (prawie) idealny.    A najbardziej łączy nas kreatywność i miłość do tego, co robimy.
Naszym konikiem jest film ślubny. Dlaczego? Bo uwielbiamy te emocje, tę radość, te wzruszenia, które są obecne na każdym ślubie.  Pozytywna energia, która zawsze bije od Młodej  Pary oraz gości weselnych sprawia, że reportaż ślubny daje nam mnóstwo radości i satysfakcji.
Realizujemy też filmy promocyjne, wizerunkowe, teledyski. Jeśli chodzi o film, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nagrywamy, montujemy. Jeśli trzeba to reżyserujemy, pomagamy w stworzeniu koncepcji      i scenariusza.
Fotografia to druga strona naszej działalności, niby podobna do filmu, a tak bardzo różna. Z chęcią wykonujemy sesje zdjęciowe, narzeczeńskie, plenerowe, brzuszkowe, rodzinne itp. Robimy reportaże zdjęciowe z imprez typu: urodziny, chrzty, wieczory panieńskie.  Świetnie odnajdujemy się również           w fotografii produktowej.

Szukasz kamerzysty i fotografa z pasją?
Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio i kontaktu.  
Jesteśmy ze Świdnika, ale działamy też w Lublinie oraz na terenie całego województwa lubelskiego.

Razem możemy stworzyć piękne wspomnienia !
Paulina i Janusz
Taki Kadr
Świdnik, Lublin, Kamerzysta, Kamerzysta Weselny, Filmowanie, Filmowanie wesel, Nagrywanie wesel, Wesele, Ślub, Kamerowanie, Kręcenie wesel, Piaski, Krasnystaw, Zamość
Back to Top